top of page

הכשרת סטארט טריידר

אם החלטת לשפר את מצבך הכספי ולבנות את דרכך לעצמאות כלכלית, סביר להניח שמצאת את הקורס המתאים. מסחר בבורסה הוא בחירתם של מקצוענים רבים ויכול להיות גם המקצוע שלך. 
הקורס מורכב משני חלקים: במחצית הראשונה נלמד את יסודות שוק ההון והבורסה , כלי היסוד של ניתוח טכני ופונדמנטלי, גם אם אין לך כל ניסיון או ידע קודם. במחצית השנייה נלמד להשתמש בכלי ניתוח מתקדמים, נשכלל את שיטת איתור המניות ונתרגל מסחר מעשי בכסף אמיתי תוך כדי ליווי אישי בכיתת הלימוד ומביתך באמצעות מרכז הידע שלנו. 

קהל היעד

ההכשרה מתאימה לאנשים חסרי כל ידע או ניסיון בשוק ההון המוכנים להקדיש למסחר כשעתיים בשבוע. סוחרים מקצועיים, אם וכאשר יבחרו לעסוק במסחר כעיסוקם המרכזי עשויים להקדיש למסחר 2-4 שעות מידי יום בשעות פעילות הבורסה.
 

ALPHA 1.png

הנושאים העיקריים שתלמד בהכשרה

 • מאפייני יסוד של מסחר בבורסות וול סטריט ותל אביב.

 • שימוש מעשי במדדים, סקטורים ומניות בולטות.

 • כיצד לסחור בכמות מניות קבועה ולא בסכומי כסף קבועים.

 • כיצד לסחור לפי "נקודות" ולא לפי אחוזים.

 • שימוש בסיסי ומתקדם בתוכנת מסחר וגרפים בזמן אמת.

 • שימוש בפקודות מסחר: Limit, Market, Stop, TTO והתאמתן לתנאי השוק. 

 • שיטות עבודה של סוחרים, משקיעים פרטיים וגופים מוסדיים. 

 • זיהוי של תצורות ותבניות מסחר תוך יומיות ורב יומיות. תרגול קניה ומכירה.

 • בניה של "רעיון מסחר" לכניסה ויציאה בטווחי מסחר משתנים.

 • שימוש במדדים חשובים: VWAP, Pivot Points, TICK, TRIN, ES, NQ

 • התמודדות עם מצבים מיוחדים: Gaps, Retest, מניות קטנות.

 • אימון מנטאלי: ממה צריך להיזהר? כיצד להתמודד עם ההיבט הפסיכולוגי?

 •  הכנת המסחר ומסחר מעשי בכסף אמיתי.

היקף ההכשרה

 • גישה ל181 שיעורים מקצועיים המחולקים ל12 קורסים באופן מקוון 

קורס מבוא לשוק ההון (קורס מס' 1)

מה זה שוק ההון? הגופים המוסדיים הפועלים בו, ניירות ערך וכיצד הם מונפקים, כיצד פועלת הבורסה בתל אביב ומהן בורסות העולם החשובות.

קורס מבוא להשקעה בשוק ההון (קורס מס' 2)

היצע מול ביקוש, מהי תשואה מצטברת וכיצד ניתן לנצל אותה בתיק השקעות? מה הקשר בין תשואה לסיכון? מהם נכסים, מכשירים, מוצרים ונכסים פיננסים חסרי סיכון? הכנסה הונית או פירותית כיצד לקרוא גרפים ולהבין את ספר הפקודות? מה ההבדל בין פקודות שוק להגבלת שער?

קורס כסף (קורס מס' 3)

מהו כסף וכיצד הוא מיוצר, ההיסטוריה של הכסף, הבנק המרכזי ושיטת הבנקאות ברזרבה חלקית

קורס ריבית (קורס מס' 4)

מהי ריבית וכיצד היא משפיעה על שיקולי ההשקעה של המשקיעים ועל שער המטבע? מהן סוגי הריבית? מהי מדיניות מוניטרית, וכיצד מחשבים ערך נוכחי ועתידי?

קורס אינפלציה (קורס מס' 5)

מהי אינפלציה וכיצד היא משפיעה על שוק ההון? מהי דפלציה וכיצד היא משפיעה על השוק ההון? מה ההבדל בין ערך ריאלי לנומינלי? ההבדל בין פיחות לייסוף בשער המטבע? מהו מדד המחירים לצרכן?

קורס מטבע חוץ (קורס מס' 6)

מהו מטבע חוץ? כיצד פועל שוק המטבעות הבינ"ל? כיצד שערי המטבעות משפיעים על המשקיעים? מה ההבדל בין ייסוף לפיחות במטבע? אלו גורמים משפיעים על שערי המטבעות?

קורס מניות (קורס מס' 7)

מהי מניה? מהם סוגי המניות השונים? כיצד מחשבים שווי שוק של חברה? מה ההבדל בין הון מניות רשום למונפק? מהו דיבידנד ומיהם בעלי העניין והשליטה בחברות ציבוריות? מהם מדדי מניות וכיצד הם מייצגים את שוק המניות? מהי חלוקת שוק המניות על פי ענפים ותעשיות?

קורס אג"ח אגרות חוב (קורס מס' 8)

מהן אגרות חוב? תשואה לפדיון, תשואה מול סיכון, טווח לפדיון, כיצד מחושב מחיר האג"ח, ערך מתואם, מק"מ – מלווה קצר מועד, אג"ח ממשלתיות , אג"ח קונצרנייות, מדיניות תשלום האג"ח, דרוג האג"ח, הנפקה, מח"מ – משך חיים ממוצע, צפי הריבית, צפי האינפלציה.

קורס אגרות חוב להמרה (אג"ח להמרה) (קורס מס' 9)

אגרות חוב שניתן להמיר אותן למניות רגילות של החברה המנפיקה. מהי פרמיית המרה מיידית? מהו שווי מנייתי של אגרת חוב להמרה? מה ההבדל בין מסלול ההמרה (מנייתי) למסלול הפדיון (אג"חי)?

קורס קרנות השקעה (קורס מס' 10)

מהן קרנות נאמנות? כיצד מחשבים את שווי יחידות ההשתתפות? מהן סוגי קרנות הנאמנות השונים? מה ההבדל בין קרנות מתמחות לקרנות מחקות או קרנות אינדקס? מה ההבדל בין קרנות סל (ETF ) לתעודות סל (ETN)? מהן קרנות גידור?

קורס נגזרים (קורס מס' 11)

מהן אופציות, ומה ההבדל בינן לבין אופציות מעו"ף? מה ההבדל בין אופציות אמריקאיות לאירופאיות? מהם סוגי האופציות השונים? מהו מחיר המימוש וכיצד מתמחרים אופציות? מהם חוזים עתידיים? במה ניתן לסחור בחוזים עתידיים? מה ההבדל בין חוזי FUTURE ל-?FARWARD מהם חוזי הפרשים?

קורס סחורות (קורס מס' 12)

כיצד ניתן לשלב בסחורות בתיק ההשקעות? מהם סוגי הסחורות השונים להשקעה? כיצד מחירי הסחורות משפיעים על האינפלציה והצמיחה? האם הזהב ונפט משמשים כנכסים פיננסים?

להתרשמות לחץ כאן

Group 1035@2x.png

לפרטים והרשמה 

פנייתך התקבלה בהצלחה

bottom of page