הכשרת Start Trader

אם החלטת לשפר את מצבך הכספי ולבנות את דרכך לעצמאות כלכלית, סביר להניח שמצאת את הקורס המתאים. מסחר בבורסה הוא בחירתם של מקצוענים רבים ויכול להיות גם המקצוע שלך. 
הקורס מורכב משני חלקים: במחצית הראשונה נלמד את יסודות שוק ההון והבורסה , כלי היסוד של ניתוח טכני ופונדמנטלי, גם אם אין לך כל ניסיון או ידע קודם. במחצית השנייה נלמד להשתמש בכלי ניתוח מתקדמים, נשכלל את שיטת איתור המניות ונתרגל מסחר מעשי בכסף אמיתי תוך כדי ליווי אישי בכיתת הלימוד ומביתך באמצעות מרכז הידע שלנו. 

קהל היעד

ההכשרה מתאימה לאנשים חסרי כל ידע או ניסיון בשוק ההון המוכנים להקדיש למסחר כשעתיים בשבוע. סוחרים מקצועיים, אם וכאשר יבחרו לעסוק במסחר כעיסוקם המרכזי עשויים להקדיש למסחר 2-4 שעות מידי יום בשעות פעילות הבורסה.
לבעלי ניסיון, אשר המחצית הראשונה של הקורס עשויה להיות מיותרת עבורם, אנו ממליצים למלא את טופס הפנייה הנמצא מטה ולבנות ביחד עם יועצי הלימודים שלנו את מסגרת חומרי הלימוד האישית המתאימה להם.

הנושאים העיקריים שתלמד בהכשרה

ALPHA 1.png

 • מאפייני יסוד של מסחר בבורסות וול סטריט ותל אביב.

 • שימוש מעשי במדדים, סקטורים ומניות בולטות.

 • כיצד לסחור בכמות מניות קבועה ולא בסכומי כסף קבועים.

 • כיצד לסחור לפי "נקודות" ולא לפי אחוזים.

 • שימוש בסיסי ומתקדם בתוכנת מסחר וגרפים בזמן אמת.

 • שימוש בפקודות מסחר: Limit, Market, Stop, TTO והתאמתן לתנאי השוק. 

 • שיטות עבודה של סוחרים, משקיעים פרטיים וגופים מוסדיים. 

 • זיהוי של תצורות ותבניות מסחר תוך יומיות ורב יומיות. תרגול קניה ומכירה.

 • בניה של "רעיון מסחר" לכניסה ויציאה בטווחי מסחר משתנים.

 • שימוש במדדים חשובים: VWAP, Pivot Points, TICK, TRIN, ES, NQ

 • התמודדות עם מצבים מיוחדים: Gaps, Retest, מניות קטנות.

 • אימון מנטאלי: ממה צריך להיזהר? כיצד להתמודד עם ההיבט הפסיכולוגי?

 •  הכנת המסחר ומסחר מעשי בכסף אמיתי.

במסגרת ההכשרה תקבל

 • גישה מלאה לתוכן ההכשרה המקוון במערכת התוכן 

 • ספרי לימוד והעשרה בתחום המסחר 

 • תוכנת מסחר הכוללת גרפים בזמן אמת לאימון 

 • גישה מלאה לפורום הסוחרים לשאלות ותשובות

 • שירות האיתותים מטעם "אקטיב בית השקעות" הכולל סקירות שוק ואיתותי מניות. 

 • תעודת גמר קורס

היקף ההכשרה

 • גישה ל181 שיעורים מקצועיים המחולקים ל12 קורסים באופן מקוון 

 • 10 מפגשים בני 3 כ"א (4 שעות אקדמאיות כל אחד)

המרצים

11958224_10153520864191675_2167686341076
%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%95%20%D7%97%D7%93%D7%93_edited.jpg

סילבוס ההכשרה המקוונת

קורס מבוא לשוק ההון (קורס מס' 1)

מה זה שוק ההון? הגופים המוסדיים הפועלים בו, ניירות ערך וכיצד הם מונפקים, כיצד פועלת הבורסה בתל אביב ומהן בורסות העולם החשובות.

קורס מבוא להשקעה בשוק ההון (קורס מס' 2)

היצע מול ביקוש, מהי תשואה מצטברת וכיצד ניתן לנצל אותה בתיק השקעות? מה הקשר בין תשואה לסיכון? מהם נכסים, מכשירים, מוצרים ונכסים פיננסים חסרי סיכון? הכנסה הונית או פירותית כיצד לקרוא גרפים ולהבין את ספר הפקודות? מה ההבדל בין פקודות שוק להגבלת שער?

קורס כסף (קורס מס' 3)

מהו כסף וכיצד הוא מיוצר, ההיסטוריה של הכסף, הבנק המרכזי ושיטת הבנקאות ברזרבה חלקית

קורס ריבית (קורס מס' 4)

מהי ריבית וכיצד היא משפיעה על שיקולי ההשקעה של המשקיעים ועל שער המטבע? מהן סוגי הריבית? מהי מדיניות מוניטרית, וכיצד מחשבים ערך נוכחי ועתידי?

קורס אינפלציה (קורס מס' 5)

מהי אינפלציה וכיצד היא משפיעה על שוק ההון? מהי דפלציה וכיצד היא משפיעה על השוק ההון? מה ההבדל בין ערך ריאלי לנומינלי? ההבדל בין פיחות לייסוף בשער המטבע? מהו מדד המחירים לצרכן?

קורס מטבע חוץ (קורס מס' 6)

מהו מטבע חוץ? כיצד פועל שוק המטבעות הבינ"ל? כיצד שערי המטבעות משפיעים על המשקיעים? מה ההבדל בין ייסוף לפיחות במטבע? אלו גורמים משפיעים על שערי המטבעות?

קורס מניות (קורס מס' 7)

מהי מניה? מהם סוגי המניות השונים? כיצד מחשבים שווי שוק של חברה? מה ההבדל בין הון מניות רשום למונפק? מהו דיבידנד ומיהם בעלי העניין והשליטה בחברות ציבוריות? מהם מדדי מניות וכיצד הם מייצגים את שוק המניות? מהי חלוקת שוק המניות על פי ענפים ותעשיות?

קורס אג"ח אגרות חוב (קורס מס' 8)

מהן אגרות חוב? תשואה לפדיון, תשואה מול סיכון, טווח לפדיון, כיצד מחושב מחיר האג"ח, ערך מתואם, מק"מ – מלווה קצר מועד, אג"ח ממשלתיות , אג"ח קונצרנייות, מדיניות תשלום האג"ח, דרוג האג"ח, הנפקה, מח"מ – משך חיים ממוצע, צפי הריבית, צפי האינפלציה.

קורס אגרות חוב להמרה (אג"ח להמרה) (קורס מס' 9)

אגרות חוב שניתן להמיר אותן למניות רגילות של החברה המנפיקה. מהי פרמיית המרה מיידית? מהו שווי מנייתי של אגרת חוב להמרה? מה ההבדל בין מסלול ההמרה (מנייתי) למסלול הפדיון (אג"חי)?

קורס קרנות השקעה (קורס מס' 10)

מהן קרנות נאמנות? כיצד מחשבים את שווי יחידות ההשתתפות? מהן סוגי קרנות הנאמנות השונים? מה ההבדל בין קרנות מתמחות לקרנות מחקות או קרנות אינדקס? מה ההבדל בין קרנות סל (ETF ) לתעודות סל (ETN)? מהן קרנות גידור?

קורס נגזרים (קורס מס' 11)

מהן אופציות, ומה ההבדל בינן לבין אופציות מעו"ף? מה ההבדל בין אופציות אמריקאיות לאירופאיות? מהם סוגי האופציות השונים? מהו מחיר המימוש וכיצד מתמחרים אופציות? מהם חוזים עתידיים? במה ניתן לסחור בחוזים עתידיים? מה ההבדל בין חוזי FUTURE ל-?FARWARD מהם חוזי הפרשים?

קורס סחורות (קורס מס' 12)

כיצד ניתן לשלב בסחורות בתיק ההשקעות? מהם סוגי הסחורות השונים להשקעה? כיצד מחירי הסחורות משפיעים על האינפלציה והצמיחה? האם הזהב ונפט משמשים כנכסים פיננסים?

להתרשמות לחץ כאן

סילבוס ההכשרה הפרונטאלית

WhatsApp Image 2021-08-31 at 17.28.49.jpeg

הלימודים יתקיימו במשרדי טלנירי, בחדר מסחר מאובזר. 

מנחם בגין 156, מגדל רסיטל, קומה 23. תל אביב. 

 מפגש 1:  מבוא למסחר בשוק ההון

ברוכים הבאים לשוק ההון! בשיעור הראשון נבין תחילה מהו שוק ההון ובשביל מה קיימת הבורסה? מהי מניה או מדד ואיך מרוויחים מהשקעה בבורסה.נסביר איך מתנהל העולם המרתק הזה של שוק ההון, מהם התוכנות הנדרשות, העלויות וכל מושגי הבסיסי שחייבים לדעת כדי להתחיל.
 

 מפגש 2: השקעות סולידיות 

בורסה זה לא רק מניות. ישנם בבורסה אפיקים נוספים שמיועדים למשקיעים סולידיים שרוצים רווח בטוח וקבוע בלי הרבה סיכונים בדרך. בשיעור הזה נלמד על אפיק השקעה בטוח ומגוון שיצור עבורנו רווח שנתי קבוע ללא סיכון והרבה מעבר למה שמבטיח לנו הפק"מ בבנק.

 

 מפגש 3: קרנות סל

רוצים להנות מרווחים של המניות אבל מבלי להיצמד למסך או לבדוק מה קורה כל יום? הבורסה מציעה לנו אפיק חכם ופשוט שמאפשר לנו להשקיע בקלות ובמהירות מבלי להיות מומחה גדול או לעקוב כל יום. בשיעור הזה נלמד על האפיק המיוחד הזה.
 

 מפגש 4: סיכום החלק הראשון והמקוון של הקורס

החומר התיאורטי ישמש לנו כעוגן להמשך ולכן, לאחר החלק הלימודי באמצעות שיעורים מקוונים ולפני שנמשיך לחלק המעשי, נסכם את החומר שלמדתם באופן עצמי. נענה על השאלות שלכם ונחדד נושאים לא ברורים אם היו.

 

מפגש 5: ניתוח טכני - יסודות השיטה לקריאת גרף המחירים

כדי להצליח בהשקעות שלנו אנחנו צריכים שיטה. שיטה שתעזור לנו לנתח את הבורסה, המניות ושאר המוצרים. ממש כמו "מורה דרך" שיאיר לנו את הכיוון בכל שלב. בשיעור הזה ובשיעורים הבאים נלמד על שיטה מאוד פשוטה ואמינה בת מאות שנים שמשמשת היום מיוני סוחרים ומשקיעים. שיטה שניצחה את כל שאר השיטות במשבר הקורונה

 

 


  מפגש 6: ניתוח טכני – זיהוי וניתוח המגמות

נלמד לזהות את המגמה הנכונה במניה ולשרטט על גבי גרף המחירים את הגבולות והאזורים בהם הסיכון גובר או הסיכוי לרווח עולה. מתי המניה צפויה לשנות כיוון ומתי להמשיך בעוצמה. בצורה הזו נדע איך לנהל ולמקסם את הרווחים.

 

מפגש 7: ניתוח טכני - כלים מתקדמים

שוק המניות בנוי מעליות וירידות. איך נזהה אם הירידה היא מסוכנת או שזו ירידה לצורך עליה. ואם אנחנו עוסקים בירידות, איך אפשר להרוויח גם מהם בשוק ההון ? על זאת ועל כלים מתקדמים אחרים נלמד בשיעור האחרון של שיטת הניתוח הטכני

 

 


 מפגש 8: ניתוח טכני – שיעור בפרקטיקה

איך מתחילים לסחור? מתי קונים ומתי מוכרים? בשיעור פרקטי המסכם את הנושא נחבר את כל הכלים והכללים שלמדנו לגדי מעשה. כל אחד מהתלמידים  ינתח מניה  ויחליט כיצד לנהל את העסקה.
 

 מפגש 9 ומפגש 10: תוכנות מסחר ואתרי מידע

בשיעור נלמד כיצד "קופצים למים". איפה פותחים חשבון מסחר? מהם העליות והתנאים? וכיצד נוכל לעטוף את עצמנו במידע חיוני ומשלים למסחר. אתרי מידע וחדשות, אתר לניתוח טכני וכו'. 
 

Group 1035@2x.png

לפרטים והרשמה 

פנייתך התקבלה בהצלחה